Spor
Giriş Tarihi : 25-07-2021 19:01   Güncelleme : 25-07-2021 19:01

Milli Gazete 'Filenin Sultanları'nın Fotoğrafını Kullanmadı

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda son olimpiyat şampiyonu Çin'i deviren Voleybol Milli Takımı’nın haberini yapan Milli Gazete, sporcuların fotoğrafına haberde yer vermeyerek, sadece top ve parmakların yer aldığı bir fotoğraf kullandı.

Milli Gazete 'Filenin Sultanları'nın Fotoğrafını Kullanmadı

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda son olimpiyat şampiyonu Çin'i deviren Voleybol Milli Takımı’nın haberini yapan Milli Gazete, sporcuların fotoğrafına haberde yer vermedi.

Türkiye, Olimpiyat Oyunları’nda iki bronz madalya ve Voleybol Milli Takımı’nın Çin’e karşı 3-0’lık galibiyetiyle giriş yaptı. Birbiri ardına gelen başarı haberleri manşetlerde yerini aldı.

Olimpiyatların favorisi olarak gösterilen Çin'i yenen Filenin Sultanları, karşılaşmanın ardından büyük sevinç yaşadığı anların kareleri de hem sosyal medyada hem de çeşitli yayın kuruluşları tarafından paylaşıldı. Yapılan haberler arasında Milli Gazete'nin haberi de dikkat çekiciydi.

Saadet Partisi'nin gazetesi olarak bilinen Milli Gazete, Filenin Sultanları'nın galibiyetini okurlarına voleybol topu ve sadece parmakların gözüktüğü bir fotoğrafla duyurdu. Habere tıklayanlar da Filenin Sultanları'nın sevinç görüntülerini göremedi.