Haberler
Giriş Tarihi : 11-04-2021 17:13   Güncelleme : 11-04-2021 17:13

Mustafa Sarıgül Gıda Zehirlenmesi Nedeniyle Hastaneye Kaldırıldı

Türkiye Değişim Partisi lideri Mustafa Sarıgül, Batman'da uçaktan indikten sonra gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.

Mustafa Sarıgül Gıda Zehirlenmesi Nedeniyle Hastaneye Kaldırıldı

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, çeşitli ziyaretlerde bulunmak amacıyla sabah saatlerinde uçakla havalimanına indiği Batman'da gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanede tedavi altına alındı.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Sarıgül'ün burada yapılan tetkikler sonucu gıda zehirlenmesi geçirdiği tespit edildi. 3 saatlik tedavisinin ardından taburcu olan Sarıgül, TDP'nin Batman İl Kongresi’nin yapıldığı düğün salonuna geldi.

Sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan Sarıgül, "Bugün büyük heyecanla, büyük gururla Batman’a gelmenin onurunu yaşıyoruz. Biraz gecikmeli geldim. Allah, hepimize önce sağlık versin. Gıda zehirlenmesi yaşadım. Sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür ve dua etsek azdır. 3 saat önce gerçekten bir sağlık problemiyle karşı karşıyaydım. Allah’ıma hamdolsun ki bugün bu güzel ilimizde, mütevazı ilimizde insanları yiğit olduğu mert olduğu Batman'dan bütün ulusa seslenmenin gururunu yaşıyorum" ifadelerini kullandı.