Spor
Giriş Tarihi : 08-09-2021 22:25   Güncelleme : 08-09-2021 22:25

Olcay Şahan Emekliliğini Duyurdu

Olcay Şahan, futbolu bıraktığını açıkladı.

Olcay Şahan Emekliliğini Duyurdu

Olcay Şahan resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Bu satırları yazarken biraz hüzünlü, gururlu ve birçok başarıya ulaşmış bir sporcu olarak yazıyorum. Kariyerim boyunca yaşadığım mutlu anları, güzel hatıraları, şampiyonlukları, harika arkadaşlıkları, tecrübeleri asla unutmayacağım. Bugüne kadar benim her zaman yanımda olan herkese çok teşekkür ediyorum. Şimdi veda zamanı; çok sevdiğim, her şeyimi verdiğim futbol kariyerimi noktalıyorum. Hakkınızı helal edin" ifadelerine yer verdi.

Resim

Beşiktaş'tan Olcay Şahan'a Yönelik Açıklama

Şahan'ın emekliliğinin üzerine Beşiktaş kulübünden yapılan açıklamada "2012-2017 yılları arasında Futbol A Takımımızın formasını giymiş olan Olcay Şahan’ın aktif futbol yaşantısını noktaladığını öğrenmiş bulunmaktayız.

Beşiktaşımızın 2015-16 ve 2016-17 sezonlarında kazanmış olduğu Süper Lig şampiyonluklarında pay sahibi olan, milli formayla Türk futboluna önemli hizmetlerde bulunan, beyefendi kişiliğiyle futbolseverlerin sevgisini ve takdirini kazanan Olcay Şahan’a, Türk futboluna ve Kulübümüze vermiş olduğu değerli katkılar nedeniyle teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz" 
denildi.