Haberler
Giriş Tarihi : 28-08-2020 14:18   Güncelleme : 28-08-2020 14:18

Otelinde Kızılay Konservesi Bulunan AKP'li Vekil: Suskunluğum Asaletimdendir

Kızılay'a ait et konservelerinin otelinde bulunmasının ardından uzun süre sessizligini koruyan AKP'li vekil Cemal Taşar suskunluğunu Twitter üzerinden bozdu.

Otelinde Kızılay Konservesi Bulunan AKP'li Vekil: Suskunluğum Asaletimdendir

Yoksul vatandaşlara ulaştırılmak üzere Kızılay tarafından yardımseverlerden toplanan kıyma konservelerinin AKP Bitlis Milletvekili Cemal Taşar ve kardeşi Kızılay Tatvan Şube Başkanı Battal Taşar'a ait otelin restoranında çıkmasının ardından şimdiye kadar sessizliğini koruyan Cemal Taşar sosyal medya hesabından hakaret ederek sessizliğini bozdu. Kendisine ait twitter hesabından yaptığı ilk açıklamaya gelen tepki yorumlarından dolayı ilk paylaşımını kaldıran Taşar daha sonra ikinci bir twitle "Ahmaklara verilecek cevap sükuttan ibarettir" dedi. 

Sosyal medya kullanıcılarının otelde görüntülenen Kızılay etleriyle ilgili sorularını yanıtlamayan Taşar soru soranları engelliyor. Taşar'ın paylaşımı şöyle:

Sevgili Dostlar,
 
Mevlana ne güzel söylemiş, "Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye." 

Ahmaklara verilecek cevap sukuttan ibarettir...