Haberler
Giriş Tarihi : 04-04-2021 19:15   Güncelleme : 04-04-2021 19:15

Polisi, "Sizi Suriye'ye Sürdürürüm" Diye Tehdit Eden Görgüsüzler Serbest Bırakıldı

Bolu'da bir pizzacıda çıkardıkları taşkınlığın ardından olay yerine gelen polisleri tehdit eden doktor Özkan V. ve ilaç mümessili Çağlar A., adli denetim şartıyla serbest bırakıldı.

Polisi,

Olay, dün akşam saatlerinde Yaşamkent Mahallesi’ndeki bir pizzacıda meydana geldi. Aile sağlık merkezinde görev yapan doktor Özkan V. ile ilaç mümessili Çağlar A., iddiaya göre alkol aldıktan sonra pizzacıya gitti.

Pizza siparişi veren ikili ile çalışanlar arasında tartışma çıktı. Tartışma, kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Çalışanların ihbarı üzerine olay yerine polisler sevk edildi.

GÖRGÜSÜZLER

Çağlar A. gelen polislere, “Sizi Irak’a, Suriye’ye gönderirim” diyerek tehditler savurdu. İki görgüsüz ile polisler arasındaki arbede yaşandı.

Takviye ekibin de gelmesiyle polis aracına bindirilen Özkan V. ve Çağlar A. adlı magandalar, alkol muayenesi için İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesine götürüldü. Burada da polislerle tartışıp Türk polisine küfür ve hakaret eden iki sürgün sevdalısı, iddiaya göre hastane içindeki eşyalara da zarar verdi. Burada çıkan arbedede ise bir polis hafif şekilde yaralandı.

SERBESTLER

Olayın ardından gözaltına alınan Özkan V. ve Çağlar A. adlı magandalar, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. İkili, Savcılık'taki sorgularının ardından çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece adli denetim şartıyla serbest bırakıldı.