Haberler
Giriş Tarihi : 14-07-2021 18:43   Güncelleme : 14-07-2021 18:43

Şahan Gökbakar: TRT Evimi ve Çocuklarımı İfşa Etti, Beni ve Ailemi Taciz Etti

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, "Kaz Dağları yok olmasın" dediği için hükümet tarafından hedef alındığını söyledi.

Şahan Gökbakar: TRT Evimi ve Çocuklarımı İfşa Etti, Beni ve Ailemi Taciz Etti

Şahan Gökbakar'ın Marmaris'e 70 kilometre mesafedeki villasının önüne izinsiz olarak iskele yaptırdığı ve "özel mülktür girilmez" yazısı astığı, denize zodyak botla tonoz bıraktığı ve sahile deniz kumu döktürdüğü iddia edilmişti.

İddiaların ortaya atılmasından sonra Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bağlı ekipler inceleme başlatmış ve alanda izinsiz olarak yapılan tüm değişikliklerin eski haline getirilmesi için tutanak tutarak Marmaris Belediyesi'ne ve Büyükşehir Belediyesi'ne yollamıştı.

Hükümet medyasında çokça yer bulan iddialarla ilgili açıklama yapan Şahan Gökbakar, "Kaz Dağları yok olmasın dediğim dünden beri başlayan kötüleme ve iftira kampanyası devam ediyor... Günlerdir hakkımda yalan haberler yayınladınız.

Beni ve ailemi taciz ettiniz. Magazinde başladınız, gazetelerde manşet ettiniz, ana haberlerle yalanlara devam ettiniz. Devlet televizyonu TRT olarak evimin üzerinde drone uçurdunuz ve ana haber bülteninde özel hayatımı ihlal ettiniz, eşim ve iki çocuğumla yaşadığım, evimin yerini iyi kötü herkese ifşa ettiniz. Hedef gösterdiniz.

Hep sustum bekledim. Çünkü ne dublex villa var, ne kaçak iskele, ne de yıkım kararı... Hepsi koca bir yalan... Burada tek katlı bir köy evi, 20m2 de iskelesi var. Ben almadan önce de yıllardır vardı. Yapı kayıt belgeleri de almış benden önceki sahibi.. Yani anlayacağınız belki de Türkiye sahillerindeki birçok yapıdan, iskeleden, uzantıdan daha masum ve yasal bir iskele..." ifadelerini kullandı.