Haberler
Giriş Tarihi : 13-10-2021 16:42   Güncelleme : 13-10-2021 16:42

Şişli'de 2 Metrelik Amerikalı Dehşeti

İstanbul Şişli'de 2 metre boyundaki bir Amerikalı, bir otel çalışanını darp etti.

Şişli'de 2 Metrelik Amerikalı Dehşeti

Nişantaşı'nda bir otelge geçtiğimiz Cumartesi günü sabah saat 7.00 sıralarında meydana gelen olayda uzun süredir otelde kalmakta olduğu belirtilen Amerikalı turist Edward W., odasından inerek resepsiyona geldi.

Resepsiyonda bulunan bilgisayarı yere atarak kıran ve otel çalışanı Şenol K. ile kavga etmeye başlayan Edward W., Şenol K.'yı otel içerisinde dövdü. Şenol K. otelden kaçmaya çalıştıysa da Edward D. tarafından sokak ortasında yakalandı.

Edward D., Şenol K.'yı sokak ortasında darp ederken kavgayı ayırmak isteyen Emre B. olayı "Şenol ağabey bir günlük buraya yardıma gelmişti. O gecenin sabahında, onunla tartışırken gördüm. Ben de tartışmayı ayırmak istedim. Şenol ağabeyin İngilizcesi yoktu, benim vardı. Adamı biraz sakinleştirdim daha sonra kendi dükkanıma geldim. Sonra bağrışmalar başladı. Bir baktım Şenol ağabeyi darbetmeye başlamış. Elinde bir laptop var. Onu kırıp parçalarken kendini kesmeye başladı" ifadeleriyle anlattı.

Kavganın otel dışına taşındığını belirten Emre B.,  "Şenol ağabeyi yerde sürüklenirken, 'Emre yardım et' diye bağırdı. Vicdanen rahatsız oldum. Başta ayırmaya çalıştım. Adam 2 metre boylarında zapt edilmiyordu, Amerikan askeriymiş galiba. Ben de ayırırken 3 parmağımı kırmaya çalıştı. O acıyı aldıktan sonra ben de darbetmeye başladım. Ayırma amaçlı gittim ama kendini savunamayacak yaşlı adamı darbettiğini görünce dayanamadım. Ben de onu darbetmeye başladım. Uyuşturucu krizine girmişti kendisi. Devamlı titriyordu. Ruh sağlığı sanırım yerinde değil. Bir şeyler söylüyorum anlamıyor" dedi.