Haberler
Giriş Tarihi : 26-05-2021 15:17   Güncelleme : 26-05-2021 15:17

Soylu, Kendisine Destek Veren Erdoğan'a Seslendi: Emrindeyiz

Süleyman Soylu, grup toplantısında kendisine destek veren Erdoğan'a seslendiği bir tweet attı.

Soylu, Kendisine Destek Veren Erdoğan'a Seslendi: Emrindeyiz

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında çarpıcı iddialar ortaya atmış, Soylu'nun güvenilirliğini sarsmıştı.

Peker'in video kayıtları yüklemeye başladığı andan itibaren hedef alınan Soylu hakkında herhangi bir açıklama yapmayan AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün partisinin grup toplantısında Soylu'ya destek vermiş ve ''İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'yu hedef alan saldırıların gerisinde, ülkemizde sağlanan huzur ve güven ikliminden duyulan rahatsız olduğunu biliyoruz. Terör örgütleri gibi, suç örgütleriyle mücadelesinde de İçişleri Bakanımızın yanındayız.

Hedefin İçişleri Bakanımız değil büyük ve güçlü Türkiye'nin inşası gayretleri olduğunu anlamak için kullanılan araçlara ve onları kullananların siluetlerine bakmak yeterlidir'' demişti. 

Emrindeyiz, Emrinde Olacağız...

Erdoğan'ın destek konuşmasının ardından Twitter hesabından açıklama yapan Soylu, ''Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emrinde olduk, emrindeyiz, emrinde olacağız...'' ifadelerini kullandı.