Haberler
Giriş Tarihi : 06-10-2021 23:19   Güncelleme : 06-10-2021 23:29

Suç Örgütü Lideri Alaattin Çakıcı'dan Mektup

Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, "Bodrum, Milas ve Marmaris'te bu yaz ne oldu? başlıklı bir mektup yayımladı.

Suç Örgütü Lideri Alaattin Çakıcı'dan Mektup

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş Alaattin Çakıcı, "Bodrum, Milas ve Marmaris'te bu yaz ne oldu?" başlıklı mektup paylaşarak iktidara seslendi ve "Sayın devlet büyüklerimizden bir vatandaş olarak isteğim; bu il ve ilçelerle ilgili CHP'nin dile getirmediği devletimizin sorumlu olduğu yetim hakkını korumalarını kendilerinden talep ediyorum" ifadelerini kullandı.

Alaattin Çakıcı, Twitter hesabından CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu eleştirip iktidara seslendi.

"Neden Dile Getiriyorsun?

Mektubunun sonunda "Not" olarak belirttiği alanda Kılıçdaroğlu'nun Cumhur İttifakı'na yönelik söylemlerini eleştiren Çakıcı, "Sayın muhalefet lideri Cumhur İttifakın'a saldıracağınıza, yaptıkları yüzde 80 milli savunma sanayisini, tüneller, otobanlar ülkesi olduğunu, sağlık sektöründe başarılı olduklarını, terörle mücadelede dünyaya kafa tuttuklarını neden dile getirmiyorsun?" şeklinde ifadeler kullandı.

Çakıcı Kılıçdaroğlu'na seslenerek, "Milas Belediyesi'yle ilgili neden bir araştırma yapmıyor. Hani o namus abidesi yetim hakkı savunucusu tavrıyla Milas ve çevresinde olanlarla ilgili genel merkez, il ve ilçe teşkilatları bir çalışma yapmıyor" dedi.

Çakıcı ayrıca, "İkide bir sayın muhalefet lideri, ortakları ve kurmayları meclis kürsüsünde sakız gibi ağzına doladığı tank ve palet fabrikası, yetim hakkı, aş-iş konularını batı ve okyanus ötesi üst aklın yönlendirmesiyle doğru olmayan söylemleri sürekli olarak gündeme getirmektedir. Devletin ve milletin bekasını bir seferlik olsa bile şaşkınlıkla diline sürçü lisan etmedi. Milas Belediyesi ile ilgili neden bir araştırma yapmıyor. Hani o namus abidesi, yetim hakkı savunucusu tavrıyla Milas ve çevresinde olanlarla ilgili genel merkez, il ve ilçe teşkilatları bir çalışma yapmıyor. Vatandaşın görevi ülke yönetimindeki çatlaklıkları dile getirmektir" ifadelerini kullandı.

Devamında da AKP'ye seslenen Çakıcı, "Sayın devlet büyüklerimizden bir vatandaş olarak isteğim; bu il ve ilçelerle ilgili CHP'nin dile getirmediği, devletimizin sorumlu olduğu yetim hakkını korumalarını kendilerinden talep ediyorum" dedi.