Haberler
Giriş Tarihi : 07-10-2020 10:28   Güncelleme : 07-10-2020 11:35

Suriyeli Şahıs Dini Nikahlı Karısına Zincirle ve Kerpetenle İşkence Yaptı

Şanlıurfa'da Suriye uyruklu İ.A.'nın dini nikahlı karısını 5 gün boyunca odaya kapatarak zincirle dövüp tırnaklarını çekerek işkence yaptığı ortaya çıktı.

Suriyeli Şahıs Dini Nikahlı Karısına Zincirle ve Kerpetenle İşkence Yaptı

Suriye'deki savaştan kaçıp Türkiye'ye gelen İ.A., dini nikahlı eşi M.N. ve 3 çocuğu ile Şanlıurfa'da yaşamaya başladı. İ.A., iddiaya göre bir süre önce oturdukları apartman dairesinin bir odasına kilitlediği karısını, 5 gün boyunca zincirle dövdü ve kerpetenle tırnaklarını çekti.

3 çocuk annesi kadının çığlıklarını duyan komşularının ihbarıyla eve gelen polis, çilingir yardımıyla girdikleri evde, M.N.'yi yarı çıplak halde ve kanlar içerisinde buldu. Sağlık ekipleri tarafından ambulansla Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ne kaldırılan kadının, kafatasında kırıklar ve vücudunda ezikler tespit edildi. Polise verdiği ifadede, 3 çocuğunun bulunduğunu söyleyen kadın, yoğun bakımda tedaviye alındı.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, yaralı kadının ifadesinin ardından, İ.A.'yı gizlendiği bağ evinde yakalayarak gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.