Haberler
Giriş Tarihi : 14-11-2020 20:06   Güncelleme : 14-11-2020 20:06

Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet: Pelikancıların Arkasında Sabetayistler Var

İsmailağa tartikatının liderlerinde Cübbeli Ahmet, kamuoyunda Pelikancılar olarak bilinen ekibi hedef aldı

Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet: Pelikancıların Arkasında Sabetayistler Var

İsmailağa tarikatının önde gelen liderlerinden Ahmet Mahmut Ünlü, Twitter hesabından çok tartışılacak bir paylaşımda bulundu.

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ünlü, sosyal medya hesabından 27 Nisan 2017 yılındaki programının videosunu paylaştı. Cübbeli, konusu paylaşımına ise, "Siz ördek nedir bilmezken, biz Pelikanı teşhis etmiş, Yalı Ehli’nin ifsâdâtını çok önce söylemiş ve arkalarındaki Sabetaistlerin şerrinden uyarmıştık!" notunu düştü.

Cübbeli Ahmet, paylaştığı konuşmasında ise, "Müslümanlar şuurlu olalım" diye uyarırken, “Adam bu kafadaki gazeteciler, yalakalar çıkmışlar milleti uyuşturmaya çalışıyor. İsrail ile ABD ile, İngiltere ile iyi geçinelim. Ulan zaten adam bütün FETÖ’yü bilmem neyi onlar kurdurdu burada. PKK’yı onlar silah veriyor. İyi geçinelim edelim de nereye kadar ne yapacağız ya? Görmüyor musun ABD komutanı PYD ile, resmi var orada. Başlarına geçmiş. En büyük teröristlerden… Türkiye’de bu kadar şehidimize sebep olmuş teröristlen yan yana herifler. Hala çıkmış diyor ki, Mavi Marmara’dakiler manyaktı, bilmem ne… Kripto salak. Böyle kripto salaklar var şehitlere manyak diyen. Bunların arkasında sabataycılar var" diye belirtiyor.

Cübbeli Ahmet'in bu sözlerle isim vermeden gazeteci Cem Küçük'ü kastettiği zannediliyor. Zira Cem Küçük, katıldığı bir televizyon programında ''Mavi Marmara'daki o manyak tipler. Yani, kafadan İsrail düşmanı, kafadan batı düşmanı kafadan her şeye düşman bir tip var. Garip garip tipler var. Bunlarla da bu yolların ayrılması lazım'' demişti.