Haberler
Giriş Tarihi : 07-03-2021 11:09   Güncelleme : 07-03-2021 11:09

Tartıştığı Adamı 12. Kattan Aşağı Attı

İstanbul'da bir ticaret merkezinde esnaflık yapan İlyas Demirci, tartıştığı Ç.B. (21) tarafından 12. kattan aşağı atıldı.

Tartıştığı Adamı 12. Kattan Aşağı Attı

İstanbul Şişli’de bir ticaret merkezinde esnaflık yapan İlyas Demirci, 22 Şubat günü akşam saatlerinde tartıştığı Ç.B. (21) tarafından 12. kattan aşağı atıldı. Yaklaşık 5 metre aşağıda bulunan 11’inci kata düşen Demirci, vücudunda oluşan kırıklar nedeniyle kaldırıldığı hastanede tedavi oldu. Demirci, kendisini aşağı atan şahıstan şikayetçi oldu.

İlyas Demirci, ifadesinde "13. katta bulunan iş yerimden tuvalete gitmek için çıktım. İsmini olay nedeniyle öğrendiğim Ç.B. isimli şahsı gördüm. Şahsın dış görünüşünü gördüğümde problemli bir eşkal olduğunu düşünerek karşılaşmamak için bir alt kattaki tuvalete gittim. Tuvaletten çıktığımda Ç.B.'nin beni takip ettiğini gördüm. Arkamı döndüğümde bana küfürler etmeye başladı ve beni darp etti. Ben kendimi savunmak için şahsı engellemeye çalıştım fakat bana vurarak korkuluklara kadar getirdi. Beni kucaklayarak aşağıya attı. Gözlerimi açtığımda hastanedeydim. Hastanede bacağımda 4 tane kırık, kalça kemiğimde kırıklar ve kulağımda hasar olduğunu öğrendim. İşitme kaybı yaşıyorum. İç kanamam olduğu da raporlarla mevcuttur. Ben bu şahsı ilk kez olay nedeni ile gördüm. Bana saldırmasının sebebinin ne olduğunu anlamadım. Davacı ve şikayetçiyim" diyerek yaşananları anlattı.

Güvenlik kamerasına yansıyan olayla ilgili soruşturma sürüyor.