Haberler
Giriş Tarihi : 16-10-2020 12:18   Güncelleme : 16-10-2020 12:38

Tehdit Ettiği Sürücüyü 'Gel Barışalım' Diye Kandırıp Tokatladı

Kağıthane'de yol verme tartışması nedeniyle ortalığı birbirine katan trafik magandası, motosiklet sürücüsünün önünü kesti, 'gel barışalım' deyip kaskını çıkararak tokat attı.

Tehdit Ettiği Sürücüyü 'Gel Barışalım' Diye Kandırıp Tokatladı

İstanbul, Kağıthane'de Cendere Caddesi üzerinde ilerleyen otomobil sürücüsü ile motosikletli arasında yol verme konusunda tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine otomobil sürücüsü, motosiklet sürücüsünün önünü keserek aracını durdurdu. Motosiklet sürücüsünün kaskını alan otomobil sürücüsü, hakaret ve küfür etmeye başladı.

Motosikletliyi Kandırıp Kaskını Çıkardı ve Tokat Attı

Öfkeli sürücü, 'Gel barışalım' dediği motosikletliyi kandırıp boşluğundan faydalanarak, sürücüye tokat attı. Motosiklet sürücüsünün kaskını alan ve tokatlayan öfkeli sürücünün, çevredeki vatandaşların 'polisi arayın, karakola gidelim' demesi üzerine aracından silahını almaya çalıştığı görüldü.

Öfkesi Dinmeyen Sürücü Motosikletliyi Tarfikte Kovaladı

Bunun üzerine çevredekiler sağa sola kaçışırken motosiklet sürücüsü de motosiklet ve kaskını bırakarak kaçmaya başladı. Bunu gören trafik magandası, motosiklet sürücüsünü kovalamaya başladı ancak yakalayamadı. Motosiklet sürücüsünün kaçmasıyla bu kez otomobilinin arkasındaki kamyonet sürücüsüne yöneldi. Kamyonet sürücüsüne de tehditler savuran maganda, çevredeki vatandaşların uğraşıyla zorla aracına bindirildi.