Haberler
Giriş Tarihi : 15-09-2021 15:21   Güncelleme : 15-09-2021 15:34

TEİAŞ Bölge Müdürü Erdoğan'ın Kitabından 2023 Adet Dağıttı

Erdoğan'ın kaleme aldığı "Daha Adil Bir Dünya Mümkün" kitabından 2023 nüsha satın alan TEİAŞ bölge müdürü halka dağıttı.

TEİAŞ Bölge Müdürü Erdoğan'ın Kitabından 2023 Adet Dağıttı

TEİAŞ 13. Bölge Müdürü Ahmet Saraç, AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın kaleme aldığı "Daha Adil Bir Dünya Mümkün" adlı kitabın 2023 adet nüshasını satın alarak bedava dağıttı.

Bir restoranın önünde kitapları halka dağıtan Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) 13. Bölge Müdürü Ahmet Saraç, "Bir günde okuyup bitirdiğim bu kitabı daha iyi anlamak için birkaç kez okunması gerektiğini düşünüyorum" dedi.

"Başta gençler olmak üzere Elazığlı vatandaşlara kitabı dağıtarak hayırlı bir hizmet eda etmek için yolla çıktık" diyen Saraç, "Cumhurbaşkanımız, Milli Türk Talebe Birliği, Akıncılar Derneği, Milli Selamet ve Refah Partisi yıllarından itibaren, kendini bu davaya adayarak AK Parti ile iktidar olmuştur" diye konuştu.

"Cumhurbaşkanımızın iradesi ile ekonomi ve sanayide Türkiye ilerledi, bölgemizde de elde etiği zaferlerle bölgesel bir güç olduğunu kanıtlamıştır" diyen Saraç, "Cumhurbaşkanımızın kitapta vermiş olduğu bu mesajların gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yankı bulmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

Saraç 7 Haziran 2015'te yapılan genel seçimlerde AKP Elazığ Milletvekili Aday Adayı olmuş ancak aday yapılmamıştı.