Ekonomi
Giriş Tarihi : 15-09-2020 15:58   Güncelleme : 15-09-2020 15:58

VakıfBank Yenilikçi Ürünü SKY Limit'le Stevie Ödülü'nü Aldı

VakıfBank, 30'dan fazla ülkeden binlerce projenin yarıştığı Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nde Ürün ve Hizmetler Kategorisi Finansal Hizmetler alt kategorisinde; limit yönetimini müşterilerin belirlemesine imkan veren yenilikçi ürünü SKY Limit sayesinde Bronz Stevie Ödülü'nü aldı.

VakıfBank Yenilikçi Ürünü SKY Limit'le Stevie Ödülü'nü Aldı

VakıfBank'tan yapılan açıklamaya göre, SKY Limit, 30'dan fazla ülkeden binlerce projenin yarıştığı Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nde Ürün ve Hizmetler Kategorisi Finansal Hizmetler alt kategorisinde değerlendirmeye alındı. Jürinin yaptığı değerlendirme sonrasında SKY Limit, Bronz Stevie'yi kazandı.

 VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Muhammet Lütfü Çelebi, SKY Limit'te yoğun bir talep ve kullanım olduğunu belirterek şunları söyledi:

"Stevie gibi uluslararası bir organizasyon tarafından da ödüle layık görülerek takdir edilmek öncelikle Türkiye, sonrasında Bankamız için gurur verici. Ayrıca jüri yorumları, VakıfBank'ın dijital yolculuğunun uzaklardan da görülebildiğini bizlere gösteriyor.Türkiye bankacılık sektörü açısından önemli, dijital bankacılıkta ise dünyada gerçekten öncü hizmetleri ön planda tutuyoruz. SKY Limit'in uluslararası arenada ödüle layık görülmesi, nokta atışı teknolojik çözümlerimizle doğru yolda olduğumuzu gösteriyor."