Spor
Giriş Tarihi : 28-09-2021 17:58   Güncelleme : 28-09-2021 18:12

Volkan Demirel Teknik Direktörlük Teklifini Kabul Etmedi

Eski A Milli Takım kalecisi Volkan Demirel TFF 1. Lig ekibi Balıkesirspsor'dan gelen teknik direktörlük teklifini kabul etmedi.

Volkan Demirel Teknik Direktörlük Teklifini Kabul Etmedi

Sezon başında Fenerbahçe'deki yardımcı antrenörlük görevinden ayrılarak spor yorumcusu olan Volkan Demirel, TFF 1. Lig ekibi Balıkesirspor'un teknik direktörlük teklifini reddetti.

Uzun yıllar A Milli Takımın ve Fenerbahçe'nin kalesini koruyan Demirel, profesyonel futbolculuk kariyerini sonlandırdıktan sonra Fenerbahçe'de bir buçuk sezon yardımcı antrenör olarak çalıştı.

Akşam gazetesinin haberine göre TFF 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor'la adı anılan Demirel'in birde Yeni Malatyaspor'da konuşulduğunu aktardı. Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'la istenilen sonuçları alamayan İrfan Buz'un da koltuğu sallantıya girdi. Yeni Malatyaspor yönetiminde teknik direktörlük için Volkan Demirel'in adı geçse de başkan Adil Devrek, Demirel'i reddetti.

Fenerbahçe'de yardımcı antrenörlük görevini yürüttüğü esnada TFF'nin UEFA B-A Birleşik Kursuna katılan eski milli futbolcu, Türk futboluna hizmet etmek istediğini ve hedefinin Fenerbahçe'de teknik direktörlük yapmak olduğunu dile getirmişti.