Haberler
Giriş Tarihi : 09-03-2021 01:17   Güncelleme : 09-03-2021 01:51

Yandaş Gazeteciden Çıplak Aramayı Eleştiren Kadına: "Seni de mi Soydular? Başka Ne Yaptılar?"

Yandaş Akşam gazetesinin Ankara Temsilcisi Emin Pazarcı, Twitter’da paylaştığı bir iletide, çıplak aramayı eleştiren bir kadına, “Sen de mi oradaydın? Seni de mi soydular? Başka ne yaptılar?” diye yazdı.

Yandaş Gazeteciden Çıplak Aramayı Eleştiren Kadına:

Pazarcı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun İYİ Parti ve HDP Genel Başkanları nezdinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlamasını hedef alan bir ileti paylaştı. Paylaşımında “İmamoğlu Pervin Buldan ve Meral Akşener nezdinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. Doğaldır ki, herkes meşrebine uygun davranışlar sergiler! Ben de Diyarbakır Annelerinin nezdinde bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlarım” diyen Pazarcı’ya başka bir kullanıcı, “Ayrıca çıplak aramaya da bu kadar tepki göstermiş olmanızı isterdim! Bu nedenle sizin gibi üzerinde etiketiyle dolaşan insanların kutlamalarını kabul etmiyorum!” yazarak yanıt verdi. Pazarcı ise buna karşılık şu cevabı verdi:

“Sen de mi oradaydın?

Seni de mi soydular?

Başka ne yaptılar?”

"CHP, MİLLETE HAREKET Mİ ÇEKİYOR?"

Yandaş Pazarcı ayrıca, CHP Bağcılar İlçe Örgütü’nün 8 Mart kutlama pankartında kullandığı dünyaca ünlü “We Can Do It!” afişindeki kadın figürünün ‘hareket çektiğini’ sandı.

Yaptığı paylaşımda bu defa söz konusu pankarta saldıran Pazarcı, “Ne bu? Ne biçim bir afiş? Ne menem bir paylaşım? Kadınlar Günü'nü fırsat bilen CHP, millete hareket mi çekiyor?” diye yazdı.