Haberler
Giriş Tarihi : 19-12-2020 11:18   Güncelleme : 19-12-2020 11:18

Yeni Eşinden Kaçıp Eski Eşine Sığınan Kadının Başına Gelmeyen Kalmadı

Denizli’de yeni eşinden şiddet görüp sığındığı eski eşi tarafından 24 saat bir oto tamirhanesinde alıkonulan kadının imdadına polis ve itfaiye ekipleri yetişti.

Yeni Eşinden Kaçıp Eski Eşine Sığınan Kadının Başına Gelmeyen Kalmadı

Denizli Merkezefendi ilçesi Sümer Mahallesinde meydana gelen olayda, Raziye Saruhan, yeni eşi tarafından darp edilince eski eşi Mehmet K'ya sığındı.

Eski eşine sığınan Saruhan, 24 saati aşkın süre boyunca sanayi içerisinde oto tamirhanesinde üzerine kapı kilitlenerek alıkonuldu.

Şarjı biten çaresiz kadın, üzerine kitlenen kepenke vurarak, saatlerce yardım çığlığı attı. Yanında şarj aleti bulunmayan Saruhan, işyerinde saatler sonra bulduğu şarj aletini ile telefonu şarj etti.

Telefonun açılmasıyla umutlanan kadın, 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak ihbarda bulundu. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen itfaiye ve polis ekipleri, kilidi kırarak kepenki açtı.

Kilitli kaldığı işyerinden kurtarıldıktan sonra konuşan Raziye Saruhan, “Ramazan Y. ile birlikteliğim olduğu için boşandık. Beni eski eşimden kurtarmaya çalışıyordu kendince. Eşim Ramazan Y. kendisi beni aradı” dedi.