Haberler
Giriş Tarihi : 23-02-2021 13:54   Güncelleme : 23-02-2021 13:54

Yeniçağ Yazarı Murat Ağırel: Başıma Bir Şey Gelirse Sorumlusu Melih Gökçek ve Osman Gökçek'tir

Murat Ağırel, yeni çıkan kitabından sonra tehdit edildiğini belirterek kendisine gönderilen tehdit mesajlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Yeniçağ Yazarı Murat Ağırel: Başıma Bir Şey Gelirse Sorumlusu Melih Gökçek ve Osman Gökçek'tir

Gazeteci - yazar Murat Ağırel, yeni kitabı Parsel Parsel'in çıkmasının ardından bir grup tarafından tehdit edildiğini belirterek kendisine gönderilen tehdit mesajlarını paylaştı ve "Kurtuluşun yok, kökünü kazıyacağız" şeklinde tehditler aldığını açıkladı.

Ankara'nın görevden alınan eski belediye başkanı Melih Gökçek hakkındaki yolsuzluk iddialarını kaleme alan gazeteci Ağırel, Twitter'dan yaptığı açıklamada, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı AKP'li Melih Gökçek ve oğlu Osman Gökçek'in kendisini hedef göstererek tehdit ettirdiğini söyledi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'e seslenen Ağırel, "Cumhuriyet Savcılarına, İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’ya ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'e sesleniyorum. Çocuklarımın, ailemin başına bir şey gelir ise tek sorumlusu günlerdir beni trollerine hedef gösteren, gazetemi arayarak tehdit ettiren Osman Gökçek ve Melih Gökçek’tir" diye yazdı.

Murat Ağırel'in yaptığı paylaşıma eklediği tehdit mesajları şu şekilde: