Haberler
Giriş Tarihi : 05-03-2021 20:38   Güncelleme : 05-03-2021 20:38

Yurtdışı Fiyatı Aylık 5 Dolar Olan GeForce Now Ülkemize Turkcell Aracılığıyla 75 Liraya Geliyor

Turkcell GAME+ iş birliği ile geçtiğimiz ay Türkiye'de beta testleri başlayan bulut oyun platformu GeForce Now'un resmi Türkiye fiyatı aylık 74,90 TL olarak açıklandı.

Yurtdışı Fiyatı Aylık 5 Dolar Olan GeForce Now Ülkemize Turkcell Aracılığıyla 75 Liraya Geliyor

Nvidia tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yıllarda pek çok ülkede kullanıma açılan GeForce Now bulut oyun sisteminin Türkiye'deki beta testerine 15 Şubat 2021'de başlanmıştı. 

15 Mart 2021 tarihinden itibaren, Türkiye sunucuları üzerinden herkese açık şekilde hizmet vermeye başlayacak GeForce Now fiyatı üzerine uzun süredir kafa yoruluyordu. Açıklanan fiyatın beklentilerin üzerine çıktı. Döviz kurunun dahi üstüne çıkan fiyatın yüksekliğinin sebebi ise belli değil.

Nvidia GeForce Now Türkiye fiyatları: 

Basic: ​Ücretsiz

Premium paket: 74,90 TL/ay

Lansmana özel 3 aylık tek abonelik: 49,90 TL/ay

Geforce Now paket

GeForce Now Hakkında detaylı bilgi ve abonelik için buradan GamePlus'a ulaşabilirsiniz. Basic, yani ücretsiz olarak kullanabileceğiniz pakette, oturum süresinin 1 saat ile sınırlandırıldığını belirtelim. Eğer Premium paketten faydalanmak isterseniz, günlük oyun sürenizi karşılayabilecek 6 saatlik oturum süreniz bulunuyor ve RTX özelliğini de kullanabiliyorsunuz.

Eğer 3 aylık lansmana özel paketten faydalanmak isterseniz tek seferde ödeme yapmanız gerektiğini, ancak toplamda 45 TL kadar avantajlı duruma geçebileceğinizi belirtelim.