Haberler
Giriş Tarihi : 01-10-2021 13:17   Güncelleme : 01-10-2021 13:49

Melih Gökçek'in Gittiği Caminin Cemaati Safı Terk Etti

Melih Gökçek'in cuma namazı için gittiği camiinin cemaatinin "Biz tüyü bitmedik yetimin hakkını yiyenlerle saf tutmayız" diyerek camii terk ettiği ileri sürüldü.

Melih Gökçek'in Gittiği Caminin Cemaati Safı Terk Etti

Nerede küçük harf, nerede büyük harf kullanılacağını dahi bilmeyen AKP'li sosyal medya fenomeni Melih Gökçek hakkındaki FETÖ soruşturması sürüyor.

Soruşturma kapsamında ifade veren eski Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci, terör örgütü lideri Fetullah Gülen ile görüşmesini Melih Gökçek'in sağladığını belirtmiş, Gökçek'in FETÖ için yurt yaptırması için kendisine baskı yaptığını söylemişti.

Bunun yanında eski ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz, Gökçek'in ATO seçimlerinde tehditle seçtirdiği isimlerin 15 Temmuz'da denenen ve milletin gayretiyle akamete uğratılan hain terör saldırısı sonrasında firar ettiklerini belirtmişti.

Gökçek'in Gittiği Cami Cemaati Safı Terk Etti

Hakkında birçok iddia bulunan Melih Gökçek hakkında çok dikkat çekici bir iddia ortaya atan eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Alişan Satılmış, "Geçen hafta cuma namazına gittiği camide İ. Melih Gökçek'in yanlarında saf tuttuğunu gören cami cemaati 'Biz tüyü bitmedik yetimin hakkını yiyenlerle aynı camide saf tutup Allah'ın huzuruna duramayız' diye camiyi terk etmilerdi. Takip edin bu cuma İ. Melih hangi camiye gidecek" ifadeleriyle bir sosyal medya paylaşımı yaptı.